jeskasoutez@seznam.cz
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

oddílové akce SK ZŠ Jeseniova

 

Proběhlé fotosoutěže

Tyto stránky jsou věnovány fotografické soutěži „VRCHOLNÉ OKAMŽIKY JESEŇÁCKÉ ATLETIKY", které jste se v rámci SK JESENIOVA také mohli zúčastnit. Fotosoutěž byla vyhlášena pro atletickou sezónu roku 2009, ve které nechyběly momenty překvapení, napětí, radosti a na závěr prvoligového působení i okamžiky zklamání, které jste mohli i Vy zachytit a podělit se o ně s ostatními atletkami, atlety a sportovními přáteli našeho klubu.

Fotografická soutěž „VRCHOLNÉ OKAMŽIKY JESEŇÁCKÉ ATLETIKY" je po uzávěrce pro zasílání fotografií z atletické sezóny 2009, ve které se jak jednotliví atleti a atletky, tak i veškerá družstva prala o cenné body a umístění.

Nabízíme Vám zde - v sekci Fotosoutěž - veškeré fotografie, které byly do fotosoutěže přihlášeny, a které se budou nyní prát o Vaši přízeň a o Vaše hlasy.
Vyberte tu, která se Vám nejvíce líbí a odměňte tak fotografa, který chtěl zachytit některý z těch jedinečných vrcholných okamžiků Jeseňácké atletiky, na medaile a umístění jak jednotlivců, tak i některých družstev VELICE VYDAŘENÉHO A ÚSPĚŠNÉHO atletického roku 2009.

Jsme potěšeni, že se sešlo 29 fotografií. Ovšem částečným zklamáním je, že tyto fotografie jsou od pouhých 4 fotografů. Snad se příště nebudete bát a do soutěže se zapojíte i Vy.
Záměrně jsme veškeré fotografie nepopsali, a ani u nich neuvedli autora, abychom některého z nich nezvýhodnili a aby jeho vyhlášení bylo pro Vás překvapením. O tom, kdo je fotografem jednotlivých snímků a jak byste je nazvali, můžete debatovat ve fóru na těchto stránkách.

Pravidla hlasování jsou jednoduchá. Hlasovat může každý pouze jednou a jen pro jednu Vámi vybranou fotografii. Fotografie jsou v sekci Fotosoutěž. Hlasujte kliknutím na číslo Vámi vybrané fotografie, a to na panelu vlevo na stránce vedle fotografií. Uzávěrka hlasování je 13.11.2009.
Vítězem fotografické soutěže „VRCHOLNÉ OKAMŽIKY JESEŇÁCKÉ ATLETIKY" pro atletickou sezónu roku 2009 se stal Ondra Pilát se svou fotogragiiíč. 25, kterou pořídil dne 6.6.2009 v Táboře při II. kole I. národní atletické ligy mužů a žen za nepříznivého počasí, kterým byla ohromná průtrž mračen s vydatným deštěm.

Ondrovi za jeho fotografii GRATULUJEME!