jeskasoutez@seznam.cz
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

oddílové akce SK ZŠ Jeseniova

 

Fotosoutěž 2010

Rozhodli jsme se, že ve fotosoutěžích budeme i nadále pokračovat a tak jsme pro Vás pro rok 2010 připravili zcela novou fotografickou soutěž, kterou Vám zatím představujeme  jen pod jejím názvem, a to jako:

SK JESENIOVA bez hranic

 

Nebojte se šířit slávu atletického klubu SK JESENIOVA v zahraničí - pošlete nám fotografie z Vašich cest, na kterých bude vedle turisticky a exoticky zajímavých míst i logo našeho klubu SK JESENIOVA.

Přijďte si na trénink pro 2 samolepky SK JESENIOVA, vezměte je sebou na Vaše prázdniny a vyfoťte je s dominantou z Vašich cest.


POZOR

Fotosoutěž pro rok 2010 startuje 21.6.2010!!!

POZOR


Propagujte SK JESENIOVU i za hranicemi České republiky a podělte se o Vaše fotografie, na které bude samolepka SK JESENIOVA.

Fotosoutěže se může zúčastnit kterýkoli z našich atletů, který se přihlásí Romanovi nebo Margit buď na tréninku nebo přes e-mail: jeskasoutez@seznam.cz a vyzvedne si  2 samolepky s logem našeho klubu.